PASLAUGOS

MASAŽAI

Masažas - vienas seniausių gydymo metodų. Jo pagalba galima sumažinti raumenų įtampą, sumažinti skausmą. Be to, jis puikiai atpalaiduoja ir suteikia lengvumo pojūtį.

Masažai yra neatsiejama reabilitacijos dalis, didžiausias efektyvumas pasiekiamas juos derinant kartu su kineziterapija.

Periodinės masažo procedūros ypač rekomenduojamos dirbantiems sėdimą darbą, nes mažina nugaros, kaklo, juosmeninės dalies skausmus. Be to, masažai pakelia tonusą ir gerina kraujotaką, suaktyvina limfos tekėjimą ir skatina gijimo procesus.

Giliųjų audinių masažas - tai gydomojo masažo metodas, kurio metu dėmesys sutelkiamas į gilesnius kūno raumenų ir jungiamųjų audinių sluoksnius. Juo siekiama atpalaiduoti raumenų įtampą, sumažinti skausmą ir pagerinti judrumą.

Šis masažas gali būti intensyvesnis nei kitos masažo technikos. Įprasta, kad seanso metu jaučiamas tam tikras diskomfortas, ypač kai terapeutas dirba su lėtinio skausmo zonomis.

Po gilaus audinių masažo galite jausti skausmingumą ar sustingimą raumenyse.

Nėštumas – gražus ir ypatingas laikas kiekvienai moteriai. Masažas nėštumo metu labai reikalingas dalykas. Jis padeda būsimai mamai ir vaikeliui atsipalaiduoti, sustiprina visą kūną ir padeda pasirengti gimdymui. Nėščiųjų masažas atliekamas šiek tiek kitaip, nei įprastas - jis kiek mažiau intensyvus, nes šiuo gyvenimo periodu tinka ne visos masažo technikos.

Remiantis Majamio universiteto Medicinos mokyklos tyrimais įrodyta, jog masažo terapija nėščiosioms suteikia įvairiapusę naudą:

 • Padeda mažinti skausmus, kylančius dėl raumenų tempimo ar užspaustų nervų;

 • Leidžia atsikratyti nemalonių kūno pojūčių – kūno tempimo, sąnarių skausmo,

 • Mažina įtampą, atpalaiduoja ir ramina

 • Padeda pagerinti sutrikusio miego kokybę

 • Gerina kraujo ir limfos apykaitą

 • Gerėja raumenų tonusas.

Limfodrenažinis masažas yra švelni ir specializuota masažo technika, kuria siekiama skatinti tinkamą limfinės sistemos veiklą.

Limfodrenažinio masažo technika pasižymi lengvais, ritmiškais, sukamaisiais judesiais bei švelniais paspaudimais, kurie stimuliuoja limfos tekėjimą, skatina toksinų ir skysčių pertekliaus pasišalinimą iš organizmo.

Pagrindinis šios masažo technikos tikslas - pagerinti limfinės sistemos efektyvumą. Limfodrenažinis masažas gali padėti spręsti tokias problemas kaip, limfedema, pooperacinis patinimas, fibromialgija bei lėtinis nuovargis.

Bella Bambi vakuuminis taurių masažas yra šiuolaikinė klasikinio taurių masažo adaptaciją, kurio metu yra naudojamos silikoninės taurelės.

Šio masažo principas yra paremtas vakuumo sukūrimu ant odos. Taurės yra dedamos toje vietoje, kur yra daugiau raumenų. Dėl padidėjusio slėgio, vakuuminės taurės vietoje padidėja kraujo ir limfos pratekėjimas. Šio proceso metu yra stiprinami medžiagų apykaitos procesai ir skatinama kraujotaka.

Pagrindinis "Bella Bambi" vakuuminio masažo su taurėmis tikslas - stimuliuoti kraujotaką, atpalaiduoti fascijas ir skatinti limfos drenažą. Jis dažnai naudojamas celiulitui šalinti, odos tonusui ir tekstūrai gerinti, raumenų įtampai mažinti ir atsipalaidavimui skatinti.

Gydomasis masažas

Giliųjų audinių masažas

Limfodrenažinis masažas

Nėščiųjų masažas

Vakuuminių taurių Bella Bambi masažas

Kūdikių ir vaikų masažas

Kūdikiams masažai padeda stimuliuoti fizinį augimą ir protinę brandą, gerina raumenų tonusą ir virškinimą, palengvina pilvo pūtimo diskomfortą.

Be to, jie padeda mažylius grūdinti, jie teigiamai veikia vaiko kraujotaką, kvėpavimą ir medžiagų apykaitą. Tai ne tik puiki profilaktikos priemonė.

Masažas taip pat labai naudingas esant:

 • Kreivakaklystei;

 • Bambutės išvaržai;

 • Centrinės nervų sistemos susirgimams;

 • Skoliozei;

 • Šleivapėdystei;

 • Plokščiapėdystei.

Masažas taip pat reikalingas ir neišnešiotiems kūdikiams – procedūros padeda žymiai greičiau atsistatyti nusilpusioms mažylio organizmo funkcijoms.

Aušra

Viktorija

Jovita

Aušra

Viktorija

Jovita

Aušra

Viktorija

Jovita

Aušra

Viktorija

Jovita

Aušra

Viktorija

Jovita

Indrė

Viktorija